D1

 

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Grant Thomsom
Trainer Grant Thomsom
Manager Nikkie Benders
Manager Nynke Bulang-terpstra

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Zwart-Wit D1 Warande D1 0:00
Nova D1 Weert D1 0:00
Delta Venlo D1 Geldrop D1 0:00
Oirschot D1 Etten-Leur D1 0:00
DES D1 HCAS D1 0:00
MEP D1 Maastricht D1 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 MEP D1 11 23 7 2 2
2 Warande D1 11 22 7 1 3
3 Delta Venlo D1 11 20 6 2 3
4 Zwart-Wit D1 11 20 6 2 3
5 HCAS D1 11 18 6 0 5
6 DES D1 11 18 5 3 3
7 Maastricht D1 11 18 5 3 3
8 Etten-Leur D1 11 17 5 2 4
9 Oirschot D1 11 15 4 3 4
10 Weert D1 11 9 3 0 8
11 Geldrop D1 11 6 1 3 7
12 Nova D1 11 1 0 1 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt HV Weert D1 n.n.b thuis
12 mrt Hockey Geldrop D1 n.n.b uit
19 mrt HC Etten-Leur D1 n.n.b thuis
26 mrt HCAS D1 n.n.b uit
2 apr Maastrichtse Hockey Club MHC D1 n.n.b thuis
16 apr MHC DES D1 n.n.b uit
23 apr HC Oirschot D1 n.n.b thuis
30 apr HC Delta Venlo D1 n.n.b uit
7 mei MHC MEP D1 n.n.b uit
14 mei B.N.M.H.C. Zwart-Wit D1 n.n.b thuis
21 mei MHC De Warande D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Maastricht D1 MEP D1 (3-3)final
HCAS D1 DES D1 (7-4)final
Etten-Leur D1 Oirschot D1 (3-3)scheduled
Geldrop D1 Delta Venlo D1 (1-1)final
Weert D1 Nova D1 (3-1)final
Warande D1 Zwart-Wit D1 (2-1)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Zwart-Wit D1 Weert D1 (6-1)final
Nova D1 Geldrop D1 (0-0)final
Delta Venlo D1 Etten-Leur D1 (7-3)final
Oirschot D1 HCAS D1 (4-3)final
DES D1 Maastricht D1 (3-3)final
MEP D1 Warande D1 (3-1)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Maastricht D1 Oirschot D1 (3-3)final
HCAS D1 Delta Venlo D1 (6-2)scheduled
Etten-Leur D1 Nova D1 (2-1)scheduled
Geldrop D1 Zwart-Wit D1 (0-1)scheduled
Weert D1 Warande D1 (1-4)final
DES D1 MEP D1 (5-2)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Warande D1 Geldrop D1 (4-0)final
Zwart-Wit D1 Etten-Leur D1 (1-1)scheduled
Nova D1 HCAS D1 (2-3)final
Delta Venlo D1 Maastricht D1 (5-1)final
Oirschot D1 DES D1 (2-4)final
MEP D1 Weert D1 (3-1)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Maastricht D1 Nova D1 (5-3)final
HCAS D1 Zwart-Wit D1 (1-2)final
Etten-Leur D1 Warande D1 (4-3)final
Geldrop D1 Weert D1 (1-0)final
Oirschot D1 MEP D1 (2-0)final
DES D1 Delta Venlo D1 (4-4)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Weert D1 Etten-Leur D1 (3-0)final
Warande D1 HCAS D1 (4-2)final
Zwart-Wit D1 Maastricht D1 (1-0)final
Nova D1 DES D1 (0-4)final
Delta Venlo D1 Oirschot D1 (6-0)final
MEP D1 Geldrop D1 (2-0)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Maastricht D1 Warande D1 (3-1)final
HCAS D1 Weert D1 (3-1)final
Etten-Leur D1 Geldrop D1 (2-0)final
Delta Venlo D1 MEP D1 (0-1)scheduled
Oirschot D1 Nova D1 (3-1)final
DES D1 Zwart-Wit D1 (5-3)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Geldrop D1 HCAS D1 (1-2)final
Weert D1 Maastricht D1 (1-2)final
Warande D1 DES D1 (7-2)final
Zwart-Wit D1 Oirschot D1 (3-0)final
Nova D1 Delta Venlo D1 (0-3)final
MEP D1 Etten-Leur D1 (2-1)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Maastricht D1 Geldrop D1 (1-0)final
HCAS D1 Etten-Leur D1 (8-0)final
Nova D1 MEP D1 (1-2)final
Delta Venlo D1 Zwart-Wit D1 (3-1)final
Oirschot D1 Warande D1 (3-3)final
DES D1 Weert D1 (5-1)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
HCAS D1 MEP D1 (1-4)final
Etten-Leur D1 Maastricht D1 (4-3)final
Geldrop D1 DES D1 (1-1)scheduled
Weert D1 Oirschot D1 (1-0)final
Warande D1 Delta Venlo D1 (4-2)scheduled
Zwart-Wit D1 Nova D1 (3-0)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Maastricht D1 HCAS D1 (4-1)final
Nova D1 Warande D1 (1-3)scheduled
Delta Venlo D1 Weert D1 (3-2)scheduled
Oirschot D1 Geldrop D1 (2-1)final
DES D1 Etten-Leur D1 (1-2)scheduled
MEP D1 Zwart-Wit D1 (2-2)final