iOS app Android app
Agenda
28-5 
Spelregelquiz
4-6 
Spelregelexamen
6-6 
Vrijwilligersavond
22-6 
Jongste Jeugd Slotda
22-6 
Mini Kampeerweekend
16-8 
Start EK Hockey Antw
24-8 
Internationaal A Toe
Hele agenda
Vandaag jarig
Roger Horbach
Handige links
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

25 mei | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MA1 50421 H.O.D. MA1 11:15 12:00 Veld 2  info
Fluiten: Roger Smits en Lieneke Hundscheid (D1)
MA2 50103 Hockey Geldrop MA4 75 13:15 15:00 uit -   info
MA3 50243 R.H.C. Concordia MA3 45 13:45 15:00 uit -   info
MB1 52159 Eersel MB1 14:45 15:30 RABO veld  info
Fluiten: Roger Horbach (Zaalhockey Veteranen) en Fleur Post (MA1 Zaal)
MB2 50786 R.H.C. Concordia MB3 45 15:30 16:45 uit -   info
MB3 52169 HC Scoop MB5 09:45 10:15 Veld 2  info
Fluiten: Hans Snapper en Mauk Hendriks (JA1)
MC1 18199 Oss MC1 11:15 12:00 RABO veld  info
Fluiten: Nick Koolen en Ruud van Laar
MC2 54071 HC Oranje Rood MC4 13:00 13:45 Veld 2  info
Fluiten: Teuntje Schepers (MA1 Zaal) en Ralf Hendriks (VB)
MC3 52895 HOCKEY HEEZE MC1 60 14:30 16:00 uit -   info
MC4 54081 HC Scoop MC4 09:45 10:15 RABO veld  info
Fluiten: Isa Offermans (MA1) en Simone Zegers (MA1)
MC5 54086 HCAS MC3 11:30 12:00 Veld 3  info
Fluiten: Ole-Rick Riksen (JA2) en Bas Bosscher (JA2)
MD1 54396 R.H.C. Concordia MD1 45 10:00 11:30 uit -   info
MD2 54641 Nuenen MD2 75 10:45 12:45 uit -   info
MD3 55979 Maastrichtse Hockey Club MHC MD3 14:45 15:30 Veld 3  info
Fluiten: Nick Koolen en Bram van der Bolt (JA2)
MD4 56021 R.H.C. Concordia MD5 45 13:45 15:00 uit -   info
JA1 47676 H.O.D. JA1 60 12:45 14:15 uit -   info
JA2 47983 H.O.D. JA2 13:15 13:45 RABO veld  info
Fluiten: Ryan Lennertz (H2) en Thom Scholtes (H2)
JB1 56135 V.M.H.C. Basko JB1 75 11:45 13:30 uit -   info
JC1 48593 Hockey Geldrop JC2 15:00 15:30 Veld 2  info
Fluiten: Ralf Hendriks (VB) en Pepijn van der Maesen De Sombreff (JA2)
JD1 48940 Hockey Geldrop JD2 75 10:15 12:00 uit -   info

25 mei | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M6E1 42543 Sjinborn ME1 15 08:15 09:00 uit -   info
M6E2 43168 Sjinborn ME3 08:30 09:00 RABO veld  info
Fluiten: Julia Offermans (Talententraining 2018-2019)
Spelleider 2: Nienke Jongen.
M6E3 43169 R.H.C. Concordia ME2 08:30 09:00 Veld 2  info
Fluiten: Fabienne Hundscheidt (Talententraining 2018-2019) en Shirin Christiaanse (MC1 zaal)
M8E1 45688 Maastrichtse Hockey Club MHC M8E3 30 08:00 09:00 uit -   info
  Velddeel CD  
M8E2 46687 Hockeer M8E2 08:30 09:00 Veld 2  info
Fluiten: Catootje Vijgen (Talententraining 2018-2019)
Spelleider 2: Marsha Ariesen.
M8E3 45830 Maastrichtse Hockey Club MHC M8E4 30 08:00 09:00 uit -   info
  Velddeel AB  
MF1 56825 HC Nuth MF2 15 08:45 09:30 uit -   info
  Veld 2C  
MF2 mix 56849 Hockeer MF2 30 08:00 09:00 uit -   info
J6E1 47468 R.H.C. Concordia JE1 08:30 09:00 RABO veld  info
Spelleider 1: Eva Veenstra. Spelleider 2: Do Grooten.
J8E1 45473 Hockeyclub Peel & Maas J8E1 09:45 10:15 Veld 3  info
Fluiten: Meike Deneer (Talententraining 2018-2019)
Spelleider 2: Brechtje Bulang.
JF1 43620 Hockeer JF1 08:30 09:00 RABO veld  info
Spelleider 1: Babette Gigase. Spelleider 2: Famke Rozeboom.
JF2 43366 Maastrichtse Hockey Club MHC JF1 30 08:00 09:00 uit -   info
  Velddeel B  



                     HC Nova
  Winnaar Bestuurderstrofee 2016

Hoofdsponsor
Sponsoren